fbpx

У Басовому Куті оновлюють дороги

Днями завершилися ремонтні роботи на вулиці Їжакевича. Крім того, на одній із центральних вулиць масиву – Басівкутській, облаштували чотири освітлені пішохідні переходи.

Проїжджу частину вулиці І. Їжакевича працівники ТОВ «Рівнетрансбуд» заасфальтували, встановили бордюри та необхідні дорожні знаки, пішохідну доріжку вимощено тротуарною плиткою. На ці роботи пішло близько 2,5 мільйона гривень.

Для зручності молодих батьків із дитячими візочками на чотирьох оновлених пішохідних переходах на вулиці Басiвкутськiй понизили бордюри. Також тут поклали спеціальну тактильну плитку. Відтепер усі ці переходи добре освітлюються. Роботи виконувало міське ШЕУ.

– Хотілося б, щоб до нової школи в Басовому Куті діти ходили оновленою зручною вулицею,– прокоментував хід робіт міський голова Рівного Володимир Хомко.– Тому й зайнялися ремонтом вулиці Їжакевича. Зробили сучасні пішохідні переходи з тактильною плиткою на головній вулиці, зі спеціальним освітленням. Побудували зупинку. Загалом цього року на інфраструктурні об’єкти в Басовому Куті витратили майже 5 мільйонів гривень. Мушу визнати, що так би, може, й не було, якби не активний місцевий депутат Анатолій Чугуєвець, який фактично був ініціатором цих змін, лобіював їх, спілкувався з депутатами, переконував виділяти кошти з бюджету. Тож на кінець року маємо такі гарні результати.

Марія МАТВІЙЧУК