fbpx
Диджитал-проєкти

У 2023 році на Рівненщині реалізували 12 діджитал-проєктів

Діліться інформацією з друзями:

Упродовж минулого року на Рівненщині реалізували 12 діджитал-проєктів Вони спрямовані на покращення якості надання послуг, підвищення кіберграмотності, створення умов для прийняття більш ефективних управлінських рішень.

«Основна мета кожного проєкту — зробити більш зручними послуги, а також вдосконалити систему прийняття рішень. Серед важливих проєктів 2023 року — створення Аналітичного порталу Рівненщини, впровадження «Адмінсервісу «Ветеран» та оснащення ЦНАПів області сучасним обладнанням з допомогою наших партнерів», — розповіла заступниця директора Департаменту цифрової трансформації та суспільних комунікацій РівнеОДА Галина Данюк.

Окремо варто відзначити проєкт з доступності адмінпослуг особам із порушеннями слуху. За партнерства ПРООН вдалось закупити 33 планшети, які були передані центрам надання адмінпослуг. Як наслідок, будь-яка людина з порушеннями слуху зможе якісно та безбар’єрно отримати будь-яку доступну послугу.

Також Рівненська ОДА організовувала профільні навчання для працівників обласних та районних адміністрацій, місцевого самоврядування.

Цьогоріч робота за цим напрямком не зупинятиметься. Зокрема, очікується розширення системи ЦНАПів, забезпечення вже існуючих центрів необхідним оснащенням, розвиток аналітичного порталу регіону та інше.

Джерело: Рівненська ОДА

Читайте також: На Ювілейному в Рівному відкрилося відділення ЦНАПу