fbpx

У 2022 році за сприяння служби зайнятості Рівненщини працевлаштовано 15,3 тис громадян

Послугами служби зайнятості у 2022 році скористалися 38,2 тис. осіб, в тому числі  30,9 тис. безробітних громадян. Про це повідомив директор обласного центру зайнятості Іван Ткачук.

За сприяння служби зайнятості області працевлаштовано 15,3 тис. осіб, з них 11,7 тис. безробітних громадян.

 Із загальної чисельності працевлаштованих, 1,7 тис осіб мали додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, у тому числі 358 осіб з інвалідністю.

На нові робочі місця із здійсненням компенсації витрат роботодавцю у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовано 389 безробітних громадян. Зокрема, 82 особи з числа недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці та 307 осіб, які працевлаштовані на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності.

За направленням обласної служби зайнятості професійне навчання проходили 3,7 тис. безробітних, з них 3 тис. безробітних навчалися в Рівненському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ. У громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 1,4 тис. осіб. До виконання суспільно корисних робіт залучено 191 безробітний.

Станом на 1 січня 2023 року послуги обласної служби зайнятості продовжували отримувати 6,4 тис. осіб, з них 6,0 тис. безробітних громадян.

Читайте також: