fbpx

Церковний календар на червень 2022 року

Діліться інформацією з друзями:

Нинішній червень замикає першу сотню днів повномасштабної війни росії в Україні і, на жаль, відкриває вже другу… Ось і пройшло вже 40 днів після Великодня, і вже сьогодні православні відзначають велике свято Вознесіння Господнього.

На 12 червня цьогоріч припадає День Святої Трійці, П’ятдесятниця. А напередодні, 11 червня, у Троїцьку поминальну батьківську суботу, ми молитимемося за рідних і близьких людей, які вже відійшли з цього земного життя у життя вічне. Молитимемося і за полеглих захисників нашої Батьківщини, за новітніх героїв, які віддали свої життя за свободу, незалежність, за право жити на своїй землі. 

20 червня розпочинається перший із літніх постів – Петрів піст, який триватиме 22 дні. Наприкінці місяця, 26 червня, вшановуватимемо пам’ять Всіх святих землі Української, а також новомучеників та сповідників, які в Україні та в інших землях у ХХ ст. за Христа і православну віру постраждали. А 28 червня згадуватимемо святителя Михаїла, першого митрополита Київського і всієї Руси.

Нехай Господь дарує всім нам духовні і тілесні сили, аби протистояти лютій агресії ворога і досягти перемоги та справедливого миру!

джерело: ПЦУ