fbpx

Три роки родини військових у Рівному живуть з поламаним ліфтом

Три роки в одному із під’їздів дев’ятиповерхівки, що на вулиці Вербовій у Рівному, в якій проживають родини військових, не працює ліфт. (Із міркувань безпеки адреси не називаємо).

За три роки мешканці будинку зверталися до різних інстанцій, однак жодного реагування на проблему не було. Спільно із керівництвом Управляючої компанії «Сонячне», до відання якої належить згаданий житловий будинок, депутат по цьому округу Святослав Стельмащук звернувся до спеціально уповноваженої експертної організації для проведення експертизи аварійності ліфта та визначення розміру вартості капітального ремонту.

«Ліфт знаходиться в аварійному стані, непридатний для експлуатації та потребує капітального ремонту», – таким був висновок.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Орієнтовна сума капітального ремонту ліфта – понад 270 тисяч гривень. Водночас ситуація є критичною ще й з іншої причини – ліфт був експериментальним, виробництва білорусі. Відтак пошуком нових запчастин у зв’язку з військовими діями займеться вітчизняна компанія.

«У нас ліфт не працює вже понад три роки. Ми зверталися в різні інстанції: на гарячу лінію, були записані на прийом до міського голови Олександра Третяка ще тоді. Але рішення не було. Також не раз зверталися до нашої управлінської компанії «Сонячне», просили міського голову винести згадане питання на засідання сесії Рівнеради. Нам обіцяли у міській раді вирішити цю проблему, але безрезультатно. Я є дружиною військового. Багато сусідів у цьому під’їзді мають маленьких дітей. Тому ситуація вкрай складна. Розраховуємо разом із нашим депутатом знайти вихід з цієї ситуації», – розповіла мешканка будинку Наталія Коліда.

Під час зустрічі з мешканцями депутат Святослав Стельмащук пообіцяв, що звернеться до Рівненської міської ради, долучивши висновок експертизи, аби на сесії виділили кошти для ремонту вказаного ліфта за програмою співфінансування.

«В цьому будинку проживають військові разом із своїми родинами, вони захищають нашу Батьківщину та нас. Тому ми просто зобов’язані підтримати їх», – зауважив депутат Рівнеради.

Андрій СМУСЬ