fbpx
Три пожежі за добу ліквідували на Рівненщині

Три пожежі за добу ліквідували на Рівненщині

Діліться інформацією з друзями:

За добу рятувальники Рівненщини ліквідували три пожежі. Також один раз виїздили на допомогу населенню 15 червня.

Про те, що за добу рятувальники Рівненщини ліквідували три пожежі це повідомляє ДСНС .

15 червня о 10:54 с. Клесів, Сарненського р-ну, вул. Залізнична. На території АЗС вогнем знищено моторний відсік та пошкоджено салон легкового автомобіля Chevrolet Аveo. Причина та збитки встановлюються.

15 червня о 17:37 с. Поляна, Сарненського р-ну, вул. Центральна. В приватному господарстві вогнем знищено покриття та перекриття житлового будинку. Причина та збитки встановлюються.

15 червня о 18:47 с. Козлин, Рівненського р-ну, вул. Сонячна. В приватному господарстві вогнем знищено 5 м² дерев’яного паркану, генератор, господарську будівлю. Причина та збитки встановлюються.

15 червня о 22:56 м. Вараш, вул. Приміська. Надання допомоги населенню з відкривання вхідних дверей квартири, де перебував важкохворий чоловік.

Фото ілюстративне

  • Досвід британської колеги вивчали фахівці Рівненської обласної лікарні
    Дебора Грей, відома британська ерготерапевтка та співзасновниця сучасної реабілітаційної дисципліни, нещодавно завітала до Рівненської обласної клінічної лікарні імені Юрія Семенюка, щоб поділитися своїм досвідом з фахівцями Обласного центру реабілітації. У лікарні відзначили, що внесок Грей у розвиток стандартів та інноваційних…

Читайте також: МОН затвердило систему перезарахування оцінок із закордонних шкіл