Троє рівненських поліцейських отримали відзнаки

Діліться корисною інформацією з друзями:

Троє рівненських поліцейських роти поліції особливого призначення, спецпідрозділу КОРД та ТОР Управління патрульної поліції отримали відзнаки. Їх вручили за зразкове виконання службових обов’язків під час повномасштабного вторгнення рф. Відзнаки вручили від імені командувача об’єднаних сил ЗСУ.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Відзнаки вручили після командно-штабних навчань об’єднаних сил оборони, що відбулися днями у місті Вараш та тривали впродовж двох днів.

Там поліцейські області спільно із колегами із підрозділів системи МВС, військовими, співробітниками УСБУ під командуванням ОУВ «Волинь» та представниками ДФТГ взяли участь в антитерористичних та контррозвідувальних навчаннях щодо оборони прикордонних районів Рівненської області.

За умовними сценаріями, учасники командно-штабних навчань затримували злочинців посеред міста, звільняли заручників, брали участь у ліквідації надзвичайних ситуацій. А також знешкоджували диверсійно-розвідувальні групи у лісовій місцевості.

Поліцейські також відпрацьовували алгоритм дій під час проведення фільтраційних заходів та недопущення проникнення на територію нашої області будь-яких ДРГ із боку сусідньої білорусі.

Джерело: відділ комунікації поліції Рівненської області

читайте також: