fbpx

ТОВ “РОЕК” продовжує роботу з боржниками за електроенергію на Рівненщині і у лютому

Наприкінці грудня Кабінет Міністрів України зняв мораторій на відключення комунальних послуг та електричної енергії за борги.

Припинення надання послуги відбувається після повідомлення від ТОВ «РОЕК» про наявну заборгованість та необхідність її погасити. Якщо протягом 10 днів реакції від боржника немає, йому надсилається попередження про відключення.

У декого з боржників заборгованість наближалася до 100 тисяч гривень і які не зробили жодного платежу з початку повномасштабного вторгнення.

Загальна кількість побутових споживачів-боржників на Рівненщині на початку 2024 року складала 11 357 споживачів, що мали протерміновану заборгованість на суму 66 млн 643 тис. грн.

Станом на 5 лютого, після проведення відключень оператором системи розподілу 25 та 30 січня, кількість боржників зменшилася майже на 2 тисячі – до 9557 споживачів електричної енергії в Рівненській області.

Заборгованість своєю чергою зменшилася на понад 14 млн грн – до 52 млн 158 тис. грн.

Договори реструктуризації оформили 157 побутових споживачів-боржників Рівненської області на суму 2 млн 532 тис. грн.

Наразі ТОВ «РОЕК» сформувало списки боржників, яким припинятимуть електропостачання у лютому.

Після проведення відключення оператором системи розподілу, для відновлення електропостачання споживачеві необхідно буде, окрім заборгованих коштів, також оплатити послугу повторного підключення для Рівнеобленерго, що може зайняти 3 робочі дні у містах та 5 робочих днів у сільській місцевості.

Джерело: РОЕК

Читайте також: Запрацював координаційний штаб з питань приведення до належного стану укриттів. До складу увійшов начальник РівнеОВА