Світлофор у центрі Рівного вимикається під час дощу

Діліться корисною інформацією з друзями:

Йдеться про дорожній об’єкт на розі вулиць Соборної, Чорновола та Міцкевича. Через зношеність окремих деталей цей світлофор часто вимикається, а це спричиняє затори в центральній частині міста. От і сьогодні зранку у центрі Рівного світлофор перестав працювати.

Через це утворився корок з автівок. Фахівці з КП «Міськсвітло» невдовзі усунули причину аварійної зупинки дорожнього об’єкта. Однак, не приховують, що такі ситуації будуть повторюватися. За крайні кілька тижнів цей світлофор вимикався декілька разів, – кажуть у Міськсвітлі. 

Причина – у зношених світлофорних секціях, які виходять з ладу під час дощу та сильної спеки (цей світловий обєкт був встановлений у 2008 році). Щоб виправити ситуацію, потрібен капітальний ремонт, однак нині його не можливо виконати. Адже на період воєнного стану призупинені всі капітальні видатки. Тож фахівці Міськсвітла проводять поточні ремонти, замінюють деталі, які дають збій в роботі, відновлюють роботу світлових приладів. Однак така проблема характерна і для деяких інших таких об’єктів у Рівному. За попередніми даними, більше 40% міських світлофорів потребують капремонту.