fbpx

Сума на курортно-санаторне оздоровлення на Рівненщині зросла вдвічі

Вже другий рік поспіль Департамент соціальної політики Рівненської міської ради організовує надання послуг санаторно-курортного оздоровлення дітям з інвалідністю. Це діти які за медичними показниками не здатні до самообслуговування та не можуть самостійно перебувати в санаторно-курортних закладах (далі – діти з інвалідністю). Вони мають бути у супроводі одного з батьків або особи, яка їх заміняє (далі – супроводжуючі особи).

Послуги надаються за рахунок коштів бюджету Рівненської міської територіальної громади. Сума на курортно-санаторне оздоровлення зросла вдвічі. Про це повідомляє завідувач сектору з питань оздоровлення Дмитро Дякевич.

Протягом 2022 року послугами з оздоровлення було охоплено 69 дітей з інвалідністю, які не здатні до самообслуговування та перебували в закладах разом із супроводжуючими особами.

У поточному році, завдяки підтримці місцевої влади та виділеним обсягам фінансування в сумі 3 779 543 грн (2022-й – 1 610 012 грн) Департамент соціальної політики Рівненської міської ради отримав можливість забезпечити послугами з санаторно-курортного оздоровлення 164 дитини з інвалідністю віком від 4 до 18 років, які не здатні до самообслуговування та перебували в закладах разом із супроводжуючою особою.

Оздоровлення у санаторно-курортних закладах України, обраних супроводжуючими дітей особами, зокрема, в санаторіях «Пролісок» та «Лісова пісня» (Волинська область), «Червона калина» (Рівненська область), «Алмаз», «Кристал», «Карпати», «Женева» та «Джерело» (м. Трускавець), «Верховина», «Карпати», «Поляна» (Закарпатська область).

Одночасно повідомляємо, що Департамент соціальної політики Рівненської міської ради продовжує прийом заяв на забезпечення у 2024 році послугами з санаторно-курортного оздоровлення дітей з інвалідністю віком від 4 до 18 років, місце проживання яких зареєстроване на території Рівненської міської територіальної громади, та які за медичними показниками не здатні до самообслуговування та не можуть самостійно перебувати у санаторно-курортному закладі та потребують супроводу.

Більш детальну інформацію можна отримати, звернувшись до Департаменту соціальної політики Рівненської міської ради

(м. Рівне, вул. Соборна,12, каб. 8) за номером телефону (067) 1170694 або на сайті департаменту (rivnesoc.gov.ua).

Читайте також: Проєкт «єРобота» допоміг стоматологині з Рівненщини здійснити мрію