fbpx

Суд визнав міського голову Рівного винним та наклав покарання

Діліться інформацією з друзями:

«Справа є знущанням із закону і суперечить здоровому глузду», — написав мер.

Суд першої інстанції визнав міського голову Рівного Олександра Третяка винним у вчиненні корупційного адміністративного правопорушення.

10 липня суддя Петро Денисюк оголосив про це рішення.

Покарання включає штраф у розмірі 6 800 гривень і рік позбавлення права обіймати посаду. Рішення може бути оскаржено.

«Справа є знущанням із закону і суперечить здоровому глузду», — написав мер, який знаходиться у відрядженні в Німеччині.

Раніше НАЗК оприлюднив три протоколи щодо мера Рівного Олександра Третяка.

За те, що призначив надбавки людині, яка була однією зі спонсорок його передвиборчої кампанії, а потім з його подачі стала посадовицею Рівненської міськради. І за те, що голосував собі за повернення премії.

Два протоколи, щодо повернення премій та вибору керуючої справи виконкому, закрили через відсутність порушень і закінчення строків давності.

Останнім питанням є нарахування премій і доплат керуючій справами міськвиконкому Марії Корнійчук, яка внесла 45 тисяч гривень до кандидатського фонду Третяка під час виборчої кампанії. НАЗК стверджує, що це є конфліктом інтересів, хоча сам мер неодноразово заперечував це.

Суддя вирішив ухвалити рішення без участі мера, оскільки міський голова не прийшов на суд через свою роботу та відрядження. 7 липня Олександр Третяк відвідав Німеччину, щоб співпрацювати з місцевими містами.

10 липня рішення оголосив суддя Петро Денисюк. Він заявив, що міського голову визнано винним у корупції. Це означає штраф у розмірі 6 800 гривень і рік позбавлення права працювати.

Відповідач має право оскаржити це рішення протягом десяти днів.

Ми писали, що Олександр Третяк детально розповів про історію позову на своїй сторінці у Фейсбук та телеграмканалі.

Читайте також: На Сарненщині поліцейські виявили крадіжку соснових колод