Субсидії в Рівному виплачуватимуть 37 банків

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram
Родини, які раніше вже отримували державну компенсацію на оплату житлово-комунальних послуг і не мають боргів за «комуналку», можуть розраховувати на готівкову виплату субсидій. Ці кошти можна буде отримати у місцевих філіях 37 банків.

Перелік філій є на сайті міської ради та управління праці й соцзахисту, про це в редакції газети «Сім днів» розповів заступник начальника міського управління праці і соцзахисту Денис Наумов. А розмір такої компенсації не повинен перевищувати 5 тисяч гривень.

За словами Дениса Наумова, в попередній опалювальний період у Рівному субсидіями користувалося 26 тисяч домогосподарств. Середній розмір такої допомоги становив 1617 гривень, максимальний – близько 6 тисяч.

Ті родини, які вже користувались субсидіями і не мають змін у складі сімʼї, рівні доходів чи суттєвих витрат (на придбання речей вартістю понад 50 тисяч гривень), можуть не звертатися для перепризначення такої допомоги. Іншим варто звертатися за роз’ясненнями до управління праці і соцзахисту, його філій або міського ЦНАПу.

Чиновники наголошують, що при поданні документів для оформлення державної допомоги слід уважно вносити всі свої дані. А також закликають користувачів субсидій якнайшвидше повідомляти про зміни в кількісному складі сімʼї чи майновому стані.

Наталія НИРКОВА

Діліться корисною інформацією з друзями:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.