Список доступних ліків для рівнян став більшим

Діліться корисною інформацією з друзями:

Нещодавно оприлюднили оновлений Реєстр лікарських засобів, які підлягають реімбурсації (це механізм відшкодування державою вартості лікарських засобів; таким чином вони стають доступнішими певним категоріям населення, – прим. ред.).

Цей список містить 264 позиції лікарських засобів. Перелік препаратів, які пацієнти можуть отримати безкоштовно, збільшився, – розповів начальник міського управління охорони здоров’я Віктор ІСЬКІВ.


7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Нині їх є 85.

Серед найменувань «Доступних ліків» нині є 200 препаратів для лікування серцево-судинних захворювань; 48 – для пацієнтів із діабетом ІІ типу, 15 – для тих, у кого бронхіальна астма. Є ліки від ревматичних хвороб.

– Електронні рецепти на безкоштовні або з частковою доплатою лікарські засоби рівняни можуть отримати в комунальних некомерційних підприємствах – Центрах ПМСД: «Центральний», «Ювілейний», «Північний», а також у Міській лікарні № 2,

– уточнив Віктор Іськів. – Виписує такий рецепт сімейний лікар, із яким пацієнт підписав декларацію. Людина звертається до свого лікаря на телефонний номер, вказаний у декларації, отримує смс із номером електронного рецепта та кодом підтвердження. У аптечній мережі, яка є учасником програми «Доступні ліки», звіряють ці дані та видають ліки.

Програма «Доступні ліки» діє з квітня 2019 року. За цей час у нашій області виписали понад 483 тисячі електронних рецептів, з них у міських закладах охорони здоров’я Рівного – більш як сто тисяч.

Надія ВАНЧЕНКО

Постійно бути в курсі новин вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»