Коронавірусу не треба: як селяни вбивають свої легені

Діліться корисною інформацією з друзями:

З року в рік, із покоління в покоління восени “дбайливі” селяни палять сміття. Це така звичка. Чи то традиції предків. Не важливо. Викорінити важко, бо ж так зручно.

Всі палять… А куда, я його подіну? Часто можна почути. Селяни рахуються вельми турботливими господарями, адже картоплю викопали, ще толком всьо то не просохло, а вони давай палити. Клуби диму стоять, що можна вчадіти, вітру нема, щоб бодай гнав під три чорти той дим. Все йде та тебе. Ти вже й передумав, що то класно мати город і сусідів-недоумків, бо замість тої городньої роботи ховаєшся в хату, бо видихать не можна. Сусідка розвісила сушити білизну, і відразу пожалкувала, що це зробила. Ти чекаєш коли дим змінить трохи напрямок і біжиш сказать сусіду, що то не можна палить городину. 

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

  • Ви чули бодай, га? Сміття палить заборонено! Ви знаєте?
  • Із-за чотирьох куп, оповитих димом, хазяйка озивається.
  • Та чули,чули!
  • То гасіть кажу, бо зараз поліцію визву!
  • Заре -затушу бурмоче., жваво підгортаючи решту городини до купи.
  • То що ж з нами таке, люди добрі? Знаємо, розуміємо, а робити не хочемо.  Сусідів труїмо, (я подумала, як же тим людям, що  на коронавірус хворіють, дома на самоізоляції, чим їм дихати?) 

Як впливати на людей? Невже й справді до людей так важко доходять елементарні речі, що вони труять самі себе і навколишніх. Нє, ну серйозно куди звертатись?


Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»