fbpx

Споживачів газу запрошують на День клієнта (фото)

Регіональна газова компанія АТ «Рівнегаз» запрошує усіх споживачів газу на День клієнта, який триватиме з 16 по 20 грудня у Рівному по вулиці Грушевського, 8.

Учора стартував захід із акції «Твій газ у смартфоні». Споживачів газу знайомили із можливостями сучасних сервісів для контролю особового рахунку та передачі показників  обліку газу. Відтак, активно встановлювали мобільні додатки на телефон 104 Mobile Light (iOS) та 104 Mobile (Android) та реєстрували в «Особистому кабінеті». За це клієнти компанії автоматично отримували подарунки, а також ставали учасниками розіграшу головного призу.

 

Сьогодні (17 грудня) триває «День рекорду». У цей день Регіональна газова компанія планує встановити рекорд подяк клієнтам, який мають зафіксувати представники Книги рекордів України.  Кожен менеджер власноруч підписує листівки-подяки усім клієнтам, які нині завітали до центру обслуговування.

У середу день подарунків під назвою «Даруємо клієнтам подарунки». Усім клієнтам, які прийдуть в цей день до Центру обслуговування за консультацією, послугою для реєстрації у «Особистому кабінеті» чи встановленням додатку Viber гарантовано подарують «супер чашку» або смаколик. На чеку електронної черги буде відображено, який саме подарунок пощастить отримати клієнту.

19 грудня, у День  Святого Миколая, споживачі «Обиратимуть кращого менеджера ЦОК»  Для цього клеїтимуть подячні наліпки на монітор менеджера. Відповідно до них буде обрано кращого фахівців ЦОКу щодо якості обслуговування.

На завершення у п’ятницю, 20 грудня, проведуть «Майстер-клас для дітей з виготовлення подарунків». Наймолодшим відвідувачам Центру обслуговування запропонують виготовити новорічні святкові прикраси. Усім діткам організатори Дня відкритих дверей також підготували солодкі подарунки.

Валентина ЦИБУЛЬСЬКА

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»