fbpx
Спільні тренування десятьох спецслужб пройдуть на Рівненщині

Спільні тренування десятьох спецслужб пройдуть на Рівненщині

Діліться інформацією з друзями:

На Рівненщині розпочинають нові тренування з ліквідації надзвичайних ситуацій спеціальних служб цивільного захисту. Вони пройдуть в кожному районі окремо і триватимуть впродовж травня.

Про це йшлося під час наради з керівниками РВА та профільними департаментами.

«Це вже другі такі тренування в області. Цього разу будуть моделюватися 3 легенди – з пожежами, влучанням ворожої зброї, а також евакуацією населення. У кожному районі окремо спеціальні служби відпрацьовуватимуть теоретичну частину з практичними задіянням спецзасобів», – сказав перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Серед головних завдань – алгоритм взаємодії між органами управління і силами цивільного захисту, оповіщення та доведення сигналів для населення, звітність та процеси самої ліквідації.

Стартують тренування у Вараському районі.

«Зона відповідальності надзвичайних ситуацій покладена і на керівників районів. Маємо відпрацювати алгоритми залучення та взаємодії. Досвід такого реагування під час воєнного стану дуже важливий. Вже у перші хвилини події бачимо проблеми і недоопрацьовані моменти», – підсумував т.в.о. начальника Головного управління ДСНС України у Рівненській області Володимир Захарчук.

На Рівненщині функціонує 10 територіальних спеціальних служб, які відповідають за транспорт, оповіщення, інженерні роботи, медицину, енергетику, пожежу, громадський порядок, екозахист, зв’язок та матеріальне забезпечення.

Джерело: Рівненська ОДА

Читайте також: Законопроєкт про посилення штрафів за порушення мобілізації прийняла Верховна Рада