Сьогодні православні вшановують святого Пантелеймона

Діліться корисною інформацією з друзями:

Сьогодні, 9 серпня Православна церква України вшановує святого великомученика Пантелеймона. За життя він був цілителем, тож до святого моляться про зцілення тіла та душі.

Під час широкомасштабної війни багато хто переглянув своє ставлення до земного життя. Люди усвідомили, яким насправді швидкоплинним є час на землі, і яким крихким і тендітним є їхнє земне тіло.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Помилково вважати, що лише душа в людині – від Бога, адже Він сотворив нас цілісними. Хвороби душі можуть позначитися на людському тілі, і навпаки. Тому і зцілення тіла разом із зціленням душі мають іти опліч, невіддільні одне від одного – як це робив святий великомученик, цілитель Пантелеймон.

Він зцілював хворих Божим словом та іменем Христовим. Його мистецтво цілителя було невіддільним від молитви, а врятовані ним люди наверталися у християнство. Тим самим Пантелеймон рятував не лише їхні тіла, але й душі; спасав людину як цілісне творіння Боже.

Тож сьогодні, коли підноситимемо молитви до святого Пантелеймона за наших хворих і поранених, просімо не лише про зцілення їхніх тіл, але й про зцілення душ.

Джерело: ПЦУ