fbpx

Сьогодні день памʼяті трагедії масового замордування жителів поселення Паросля

Трагічна сторінка історії двох народів. Сьогодні, 80-та річниця Волинської трагедії, в тому числі, масового замордування 173 жителів польського поселення Паросля.

В памʼять про цю жахливу подію на Волині відбулось поминальне богослужіння, в якому прийняли участь представники Польщі та України.

Відзначення дня пам'яті Волинської трагедії.

На заході були присутні заступник голови Рівненської ОДА Сергій Гемберг, голова Вараської РДА Людмила Мариніна, посол Польщі в Україні Бартош Ціхоцький, Генеральний консул Республіки Польща в Луцьку Славомір Місяк, віце-маршалек Сейму Польщі пані Малгожата Госєвська.

Відзначення дня пам'яті Волинської трагедії.

«Ми маємо памʼятати про цю страшну трагедію наших народів та будувати відносини між польським та українським народами в синергії та підтримці», – зазначив Сергій Гемберг.

Відзначення дня пам'яті Волинської трагедії.

В місці масового поховання жертв замордування була проведена поминальна служба за участю голови Конференції Єпископату Польщі Архієпископа Станіслава Гондецького, глави єпископату РКЦ в Україні Віталія Скомаровського та глави УГКЦ Святослава Шевчука.

Відзначення дня пам'яті Волинської трагедії.

Напередодні у варшавському кафедральному соборі імені Святого Івана Хрестителя глави УГКЦ та Польської римо-католицької церкви Святослав Шевчук і Станіслав Гондецький підписали спільне звернення у річницю Волинської трагедії, в якому засудили злочини 80-річної давнини й закликали до примирення і єднання українського і польського народів.

Рівненська ОВА

Читайте також: Портрет міста очима «ФеНоМенального Рівного»