fbpx
«Я допомагаю ЗСУ!»

Шість військових частин ЗСУ отримали допомогу від Рівненської АЕС

Діліться інформацією з друзями:

Шість військових частин ЗСУ отримали допомогу від РАЕС. У межах акції «Я допомагаю ЗСУ!» у січні поточного року працівники РАЕС перерахували на рахунок ГО «ЕНЕРГІЯ ПЕРЕМОГИ» понад чотири мільйони гривень

У межах акції «Я допомагаю ЗСУ!» у січні поточного року працівники РАЕС перерахували на рахунок ГО «ЕНЕРГІЯ ПЕРЕМОГИ» понад чотири мільйони гривень, з яких більш ніж один мільйон спрямували на закупівлю квадрокоптерів.

Про це повідомляє  РАЕС

20 лютого шість квадрокоптерів, один з яких DJI Mavic Pro та п’ять DJI Mavic 3T із тепловізійними камерами передали до шести військових частин, де служать працівники РАЕС. Також дрони придбали для захисників, чиї батьки або рідні працюють на підприємстві.

«Ось ця «пташка» відправиться на Запорізький напрямок до мого сина, який є працівником цеху теплових та підземних комунікацій РАЕС. Він вже два роки боронить українську землю. Я вдячний всім працівникам станції, які донатять на підтримку наших хлопців», – каже пан Сергій, працівник транспортного цеху РАЕС. 

Ще один дрон передали військовим батальйону, в якому служить багато варашан та жителів Рівненщини.

«Наразі це вже не перша допомога, яку ми отримуємо від колективу РАЕС. На жаль, ворог удосконалює свої системи радіоелектронної боротьби, через що дрони часто втрачаються. А ці засоби дуже потрібні зараз на передовій – вони допомагають вести розвідку, виявляти цілі ворога й координувати вогонь», – розповів заступник командира батальйону Володимир.

Подяки й Грамоти від ЗСУ

Він подякував колективу РАЕС за активну громадську позицію та підтримку й від імені командування та всього особового складу батальйону передав Подяки й Грамоти генеральному директору Павлу Ковтонюку, заступнику генерального директора з персоналу Олегу Килюху та заступниці голови профспілкового комітету підприємства, волонтерці Тетяні Васильєвій.

«З кожним днем запити військових зростають, тому маємо продовжувати донатити і, за можливості, ще більше. На жаль, багато, хто втомився від війни, але ми не маємо жодного права зупинятися. Не забуваймо всієї серйозності ситуації. Це ж війна, на якій гинуть українські сини та доньки. Долучаймося всі разом, бо тільки згуртувавшись ще сильніше, ми допоможемо нашим військовим перемогти», – наголосила  Тетяна Васильєва.  

«Сьогодні в багатьох з нас є рідні, близькі, друзі або знайомі, які у важких боях виборюють нашу свободу на різних напрямках. Неможливо сказати, що якийсь із них є легшим. Я щиро вдячний, захисникам за їхню сміливість та відвагу, а колективу РАЕС – за небайдужість. Давайте і надалі допомагати військовим, разом йти до Перемоги», – підкреслив генеральний директор РАЕС Павло Ковтонюк.

Читайте також: До бюджету громади на Рівненщині повернуть понад 800 тисяч гривень