Шестеро осіб нині претендує на одну вільну вакансію на Рівненщині, – служба зайнятості

Діліться корисною інформацією з друзями:

Більш як 13 тисяч працівників потребували цього року роботодавці Рівненщини. За 9 місяців таку кількість вакансій подали до обласного центру зайнятості 4,1 тис. роботодавців.

71,9% вакансій укомплектовано обласною службою зайнятості. Про це повідомив директор Рівненського обласного центру зайнятості Іван Ткачук.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Нині у базі вакансій Рівненського обласного центру зайнятості 1,3 тис. пропозицій роботи. У середньому на одне вільне робоче місце претендувало 6 безробітних (на 1 жовтня 2021 року – 5). 

Найбільше зараз роботодавці потребують швачок, лікарів різних спеціальностей, слюсарів, електромонтерів, водіїв автотранспортних засобів, кранівників. Великий попит є на продавців, працівників освіти, бухгалтерів, інженерів, менеджерів.

Найменше вільних місць праці зафіксовано для кваліфікованих робітників сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства.

Після 24 лютого 2022 року і донині до Рівненської області релоковано 39 підприємств. Їхні представники подали до служби зайнятості 65 вакансій. За сприяння служби зайнятості працевлаштовано 39 осіб, у тому числі 10 з числа ВПО.