fbpx
Серед переможців Міжнародної екологічної олімпіади школяр з Рівненщини

Серед переможців Міжнародної екологічної олімпіади школяр з Рівненщини

Діліться інформацією з друзями:

Школяр із Дубна, що на Рівненщині брав участь у Міжнародній екологічній олімпіаді «DreamEco» та переміг.

Владислав Письмак гідно представив Дубенський край на всеукраїнському рівні! Він не просто брав участь у Міжнародній екологічній олімпіаді «DreamEco», а опинився серед переможців.

Серед переможців Міжнародної екологічної олімпіади школяр з Рівненщини - фото 1

Про це повідомляє Всеволод Пекарський, голова Дубенської РДА.

Владислав — одинадцятикласник Дубенського ліцею №2.  Із сьомого класу є активним учасником районного та обласного етапів Всеукраїнських шкільних олімпіад з хімії, математики, екології та історії.

Юнак має широке коло інтересів: багато читає, готує, є активним учасником учнівського самоврядування. А ще – любить природу, переживає за її стан, має критичне мислення й уміє узагальнювати зібрані дані. Це відгукується в ґрунтовних екологічних проєктах і дослідженнях, яким присвятив три роки навчання в Малій академії наук України.

Владислав вже має гарні здобутки. Минулими вихідними, разом зі своєю наставницею Лілією Підлісною, у столиці Владислав взяв участь у  Міжнародній екологічній  олімпіаді захисту проєктів «DreamEco», організаторами якої були НЕНЦ України та ПЗ «Українсько-американський міжнародний ліцей «Меридіан» Києва». Захід покликаний підтримувати талановиту молодь, яка здійснює експериментальну й науково-дослідницьку роботу у галузі екології. Зі 115 робіт, поданих на конкурс, було обрано 40 найкращих. Владислав представив свій екологічний проєкт «Біоенергетичний потенціал твердих побутових відходів як фактор управління їх потоками в м. Дубно» в номінації «Ресурси та енергія» та отримав Диплом ІІІ ступеня.

Від екологічної складової залежить майбутнє усього людства. Успіхів у науковій діяльності, а також можливостей для успішної реалізації проєктів бажають Владиславу земляки.

Читайте також: Переселенці випікають паски, щоб привітати потребуючих у Дубно

  • Птахи летять на 55 годин довше до місць розмноження через війну в Україні
    Дослідники Університету Східної Англії виявили, що орли, міграційні маршрути яких проходять через Україну, змінили їх, щоб уникнути зони бойових дій. Дані GPS показали, що великий підорлик не тільки облітав території України після початку вторгнення, але й скорочував зупинки на піт-стопах…