Сарненський лікар налаштований боротися до переможного кінця

Діліться корисною інформацією з друзями:
Василь Іванюк у мережі Фейсбук звітує про роботу свого медичного колективу і висловлює їм подяку.
“Продовжуємо нести службу професійно та відповідально”
– Усім щирі вечірні вітання. Як завжди, не зраджуючи традиціям, надаю інформацію. В цей час коли по Україні б’ються антирекорди, ми продовжуємо нести службу професійно, відповідально та змістовно.
Реанімація: шість хворих, всі киснезалежні, без ШВЛ. Стан хворих важкий. Поступив один пацієнт, це жителька смт. Клесів. Одного переведено в інфекційне відділення.
Інфекція: сімнадцять хворих (за день ще поступило чотири пацієнти, тому на даний час 21 ковідовський хворий), це жителі смт. Зарічне (3), смт. Клесів. Також переведено шість хворих, п’ять з обсервації та одного з реанімації. Всі хворі ковідовські. Киснезалежні чотири пацієнта. Виписки не було.
Обсервація: п’ятнадцять хворих, всі пневмонії. Поступило троє хворих, жителі м. Сарни. Виписано двох з одужанням. П’ять хворих ковідовських переведено в інфекцію. Маємо двох нових захворілих на ковід, це жителі м. Вербче та м. Сарни.
Ось такі, друзі, справи.
Але ми налаштовані оптимістично, боротися до кінця, і тільки до переможного.
Сьогодні було прийнято важливе рішення щодо повернення хірургії та травматології в хірургічний корпус (травматологія теж поки що буде разом з хірургією), це дасть змогу більш якісно надавати ургентну хірургічну та травматологічну допомогу, підкреслюю, тільки ургентну, невідкладну. Вхід в хірургічне відділення буде з боку бухгалтерії. Травматологічне відділення (перший поверх) і надалі буде використовуватися як резервна обсервація. Життя продовжується і ми зобов’язані рухатися вперед. Це нам дасть змогу мінімізувати направлення хворих з хірургічною патологією у Володимирець та зніме соціальну напругу серед жителів нашого району.
Друзі, усім дякую за підтримку. Колеги, а Вам персонально дякую за Вашу роботу. Побажання – менше реагуйте на різного роду антимедичні, провокативні дописи. Нам оцінку дадуть справжні люди та Господь Бог.✊

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе наш Telegram