Сарненських продавців атестують дистанційно на робочому місці

Діліться корисною інформацією з друзями:

Тетяна Дука направлена на навчання до Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ Дубровицькою районною філією Рівненського обласного центру зайнятості, сьогодні має особливий, піднесений настрій. Випускниця навчального закладу не лише успішно опанувала професію «Продавець  продовольчих товарів», отримала свідоцтво державного зразка, але й має офіційне робоче місце! Завідувач Сарненського навчального відділення РЦПТО, де навчалася безробітна, Іван Гаврилюк прокоментував:

«Тетяна навчалася за індивідуальною формою. Особливістю її державної кваліфікаційної атестації є те, що складала вона її дистанційно, а головне – прямо із робочого місця».

3-місячне навчання в РЦПТО дозволило слухачці підтвердити 3-й кваліфікаційний розряд, якнайкраще зарекомендувати себе перед роботодавцем та максимально адаптуватися до нового робочого місця. Роботодавець  схвально відгукується про уже нинішню колегу, до того ж, вона особисто була на зв’язку, поряд із своїм продавцем-початківцем під час ДКА.Виробниче навчання та виробнича практика слухачки, що відбувалися на базі магазину роботодавця, припали саме на період  карантину, отож особливі умови роботи

та нові комунікації допомогли Тетяні здобути цінний професійний досвід. «Робота подобається, прагну якнайкраще застосувати отримані знання та приваблювати

клієнтів до нашого магазину», – оптимістично налаштована випускниця. До слова, у Сарненському навчальному відділенні наразі дистанційно навчаються слухачі, направлені Сарненськимрайонним центром зайнятості та Дубровицькою РФ РОЦЗ. Вони здобувають професію продавця непродовольчих товарів. А з червня планується навчання за індивідуальною формою продавців продовольчих товарів. Усі ці слухачі після закінчення навчання матимуть офіційні робочі місця.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»