fbpx

На день народження до Маестро запрошують рівнян

Діліться інформацією з друзями:

Зараз в епоху соцмереж та комп’ютерних технологій здається, що ми всі один до одного стали ближче. Раніше зірки шоу бізнесу сприймалися нами, як люди з іншого світу. А зараз, коли в соцмережах вони діляться своїм зірковим артистичним та особистим життям ми розуміємо, що вони такі самі,як і ми, тільки з іншими  повсякденним проблемами і турботами.

Соцмережі відомого скрипаля Святослава Кондратіва, як і будь якої іншої зірки шоу-бізнесу наповнені яскравими світлинами та відео з концертів, зйомок та подорожей.

Як для традиційного скрипаля, у тому розумінні, до якого ми всі звикли, на світлинах Артиста немає класичних академічних залів, а самого Маестро Ви не побачите в чорному смокінгу, метелику та білій сорочці. Шанувальники Святослава Кондратіва, які вже неодноразово відвідували його концерти знають, що їх улюбленець виходить на сцену у джинсах, футболці або туніці. За його спиною обов’язково великий екран, на якому глядачі бачать чудові пейзажі з кліпів, які він знімає в найдивовижніших куточках світу. Поряд – клавіші, ударні, гітара, бас-гітара. Так, саме ті інструменти, які ми звикли бачити у складі будь якого сучасного рок чи поп гурту. А ще на концертах Артиста  – потужний якісний звук та  сучасне динамічне світло.Його називають Першою скрипкою  та Найромантичнішим скрипалем України. І ці звання належать йому по праву. Адже Святослав Кондратів та його проект #СвітОчимаСкрипаля є на сьогодні єдиним авторським скрипковим проектом в українському шоу-бізнесі. Колись критики його назвуть першим музикантом в Україні, який вивів традиційну академічну скрипку на сучасну сцену та показав її у зовсім іншому амплуа. Виявляється, що Королева музики  в руках Маестро чудово “качає” під сучасні біти, їй підвладні різноманітні стилі, під неї можна танцювати на великих фестивалях та Днях міст.

На сцені Святослав Кондратів – справжній маг! Він один з тих небагатьох музикантів, яким вдається  утримувати увагу свого глядача з перших і до останніх хвилин концерту. В цьому мали змогу переконатися прихильники інструментальної музики, і власне, скрипки, яким пощастило відвідати його концерти. А їх за неповних 3 роки Артист разом зі своїм бендом дав вже більше 200! Про своє захоплення та любов шанувальники Маестро пишуть у численних коментарях на офіційній сторінці Святослава Кондратіва у фейсбук, де вже, до речі, більше 50 тис підписників, що теж є своєрідним рекордом серед українських музикантів-інструменталістів. Його музику називають божественною, а про мелодії говорять, що вони лікують душу.
Протягом 2-ох місяців, коли країна знаходилась на карантині, Артист підтримував своїх шанувальників, започаткувавши серію безкоштовних онлайн виступів під назвою «Вечірня кава з Маестро» кожного недільного вечора. Подія мала неабияку популярність! Глядачі не переставали захоплюватись харизмою, справжністю та неперевершеною майстерністю Маестро і  в черговий раз просили заграти композиції, які вже стали справжніми хітами.

«Дорогі друзі! Я вам безмежно вдячний за підтримку та любов! Читаючи Ваші коментарі, я немов спілкуюсь з кожним, бачу Ваші очі і відчуваю те тепло та щирість, яку Ви мені передаєте. Сьогодні дійсно, у нас з Вами непрості та незрозумілі часи. Як і інші артисти, я не знаю, коли матиму змогу побачити Вас знову і розказати Вам зі сцени про свою любов. Але завдяки сучасним технологіям, у нас з Вами є шанс отримати таку можливість онлайн.

Це чудова нагода саме для тих, хто не мав змоги відвідати виступ в концертній залі під час наших Всеукраїнських турів, або живе в тих країнах, містах і містечках, до яких ми не маємо можливості доїхати.
Зараз я як спортсмен тримаю форму, бо гра на скрипці, чесно скажу, робота надскладна. Мені самому цікаво пригадати ті композиції, які стали моєю візитною карточкою. Адже кожного разу, з кожним новим туром, а їх у нас вже було 4, намагаюсь підготувати для Вас нову програму.
Тож, запрошую Вас всіх щиро! Завітайте на “Мій День!” та відсвяткуємо його разом!”

https://www.facebook.com/ViKingViolinKing/videos/243596380076090/

Тож, 31 травня, на прохання своїх шанувальників та на честь свого свята – Дня народження,  Святослав Кондратів  дає великий онлайн-концерт! Обіцяє, що виконає всі свої композиції, які давно не звучали на його концертах: «Дорога в дюнах, «Метеора», «Лєгзіра», «Гоп ца ца»,  та багато інших. Приєднатися до події можна за посиланням: https://bit.ly/2LzutDn

Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»