fbpx

Санітарний лікар Рівненщини розпочав розслідування через сморід в місті

Головний санітарний лікар Рівненщини висловив занепокоєння щодо численних скарг мешканців на інтенсивний неприємний запах, який відчувається у різних частинах міста.

Він звернувся на своїй сторінці у Фейсбук до мешканців з проханням надати більше інформації, щоб встановити джерело цієї проблеми.

З різних куточків обласного центру звертаються люди зі скаргами на інтенсивний неприємний запах. Щоб локалізувати джерело проблеми потрібно більше інформації. – написав Сафонов.

На запитання головного санітарного лікаря, де, в яку пору, якого характеру та якої інтенсивності відчувають мешканці сморід, отримало численні коментарі.

Де чути сморід в Рівному:

Цікаво, що скаржаться на сморід з багатьох районів Рівного, єдине, напевно, виключення це район Ювілейного. Принаймні в коментарях під постом Сафонова жодної скарги з цього району не було.

Олена Собкович Щовечора. Район Мототреку. Запах фекалій.

Танюша Бакунець Вдень та особливо ввечері. Район 12 школи-Автовокзал

Oksana Velihurska На Басовому куті, там, де гребля, кажуть, що вже тиждень сморід нестерпний

Юлія Максименко Район автовокзалу – під час вітряної погоди відчувається сильний сморід фекалій.

Ніла Вовчик Сьогодні орієнтовно біля 18-ї години на вул. Гайдамацькій було відчутно той сморід гнилі і каналізації

Наталія Стратонова Цей запах чути вже декілька років влітку. Район Північного, пр. Безручка, Князя Романа, Льонокомбінат. Смердить фекаліями. Раніше нарікали на завод чи то в Шпанові чи то поряд з ним, але то непідтверджена інформація. Особливо дратує, коли вдень спека і увечері неможливо відкрити вікна, щоб провітрити квартиру. Таке…

Вадим Неко Багаторічна відома проблема, до речі.
На Північному цей запах можна відчути досить часто, – особливо у вечірню й нічну пору.
Як здається❗🤔, колись випадково вдалося ідентифікувати джерело. Проїжджаючи полем між лісосмугою та Шпановом наштовхнулись на підприємство, яке займається, як можна припустити, заготівлею компосту. Там дуже багато подібного матеріалу збрекетовано якимсь технологічним методом, а також облаштовано багато компостних ям. Запах в околиці від цього місця був саме той, на який скаржаться рівняни, але помножений у декілька разів. Це як варіант.

Читайте також: Сумна звістка: На Рівненщині знову втрата

  • Рівненську баскетболістку Олександу Тинщук визнано MVP тижня
    Два матчі у вищій жіночій лізі зіграла «Збірна Рівненської області-БК «Рівне-ОСДЮСШОР». В столиці суперницями рівнянок став столичний «КСЛ-Київ-Баскет». Лише в першій грі киянки зуміли вчинити опір гостям – після першої половини гри перевага підопічних Вячеслава Ковалевського складала … Read more