fbpx

Рок-хімія, або як легко вивчили таблицю Менделєєва (ВІДЕО)

Діліться інформацією з друзями:

Вчитель хімії Новопечерської школи у Києві Іван Заболотський створив ритмічну співанку, за допомогою якої діти краще запам’ятовують матеріал з хімії. Зокрема, вона допомагає краще і легше вивчати елементи таблиці Менделєєва.

Вчитель тему на знання послідовності хімічних елементів “заховав” у вибуховий рок-хіт We Will Rock You гурту Queen, повідомляє видання “Освіторія“.

Ця хімічна рок-співанка підірвала цілу школу у Києві.

“Гідроген, гелій, літій, берилій, бор, карбон”, – так хімія звучить у треку.

Вчитель таким чином вчить школярів таблиці Менделєєва. Завдяки римі і ритму діти легко запам’ятовують порядок елементів.

Івану Заболотських 26 років і його співанка замінила багато нудних вправ.

“Раніше нам доводилося писати багато нудних диктантів на повторення”, – згадує Іван Заболотський. – А тепер співанка – наш хіт. Діти підбирають музику на різних інструментах і грають А ще виправляють інших вчителів, коли ті роблять помилки. Я підрахував, що рок-співанка на 50% підвищує результати знань з теми. Я вражений”, – каже Іван Заболотських.

Як з’явилася ідея створити пісню? Вчитель розповів, що одного разу він робив удома презентацію з хімічним диктантом для уроку під супровід пісень Scorpions, Queen та The Beatles. Так, він відкрив таблицю Менделєєва та задумався про елементи.

У той момент із колонки лунало: “We will — we will — rock you!” Мабуть, це виглядало дуже кумедно: доросла людина лежить у ліжку з таблицею хімічних елементів перед очима та під гучну музику простукує ритм долонями по коліну. А потім мене раптово осяяло: назви елементів ідеально лягають на мелодію куплета: гідроген, гелій, літій, берилій, – сказав вчитель.

“Співаємо, коли треба перенаправити їхню енергію – клас наче перетворюється на концертний зал”, – розповідає Іван Заболотських.

Ми писали, що раніше студент Ігор Гавреш створив репІсторію із датами з історії України. Така незвична форма навчання має право на існування. Адже ритмічний текст, покладений на музику, легко вивчити. Слухати ж репІсторію можна в будь-який час та будь-де.

РепІсторію для підготовки до ЗНО створив студент (ВІДЕО + Текст)