fbpx
6-7Тридцять років невичерпного милосердя, допомоги та надії 

Робота без вихідних і нормованого часу

Діліться інформацією з друзями:

Режим роботи соціальних працівників у Рівному без вихідних і нормованого часу. Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Рівного відзначає своє 30-річчя.

«Фундаментом» терцентру є три відділення соціальної допомоги вдома. Вони організовують і надають соціальні послуги вразливим категоріям населення. А саме: людям похилого віку; особам з інвалідністю; громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги; внутрішньо переміщеним особам. Робота у працівників Територіального рівненського центру без вихідних.

Нині соціальну послугу догляду вдома отримує 1220 громадян. Для задоволення їхніх потреб у кожному з відділень працює 35 соціальних робітників, соціальний працівник, фахівець із соціальної допомоги вдома та завідувач відділення. Соціальні послуги надаються на безоплатній, диференційованій і платній основі. Отримувачу соціальних послуг особисто призначається соціальний робітник. Він є його представником, посередником у різних установах і надійним помічником у вирішенні життєвих проблем.

Робота у соцпрацівників не проста. Робітники надають допомогу з ведення домашнього господарства (придбання та доставка продовольчих і промислових товарів, медикаментів, прибирання житла, приготування їжі, доставка гарячих обідів, здійснення санітарно-гігієнічні заходів), допомогу в самообслуговуванні, організовують взаємодію з іншими фахівцями та службами (оплата комунальних послуг, допомога в оформленні документів) тощо.

Роботу соціального робітника можна віднести до безперервної. Працівники завжди на зв’язку з підопічними, вони готові ділитися своїм часом навіть у пізню годину чи вихідний, надати пораду і щиру підтримку, допомогти впоратися з тривогою чи хвилюванням. Нерідко в найтяжчі моменти життя поряд з людиною залишається соціальний робітник, який дарує віру, надію і впевненість у завтрашньому дні.

  • Завтра, 21 липня у Рівному, віддадуть шану Костянтину Юзвюку
    Він був зооактивістом, волонтером, учасником спортивних заходів, свідомим громадянином своєї країни, проводив масу акцій і одразу пішов захищати країну. Він віддавав все до останньої копійки аби допомогти зберегти країну. І він віддав найцінніше – своє життя… Костянтин Юзвюк народився 20…