fbpx
Свято народного танцю вирувало у Рівному три дні

Свято народного танцю вирувало у Рівному три дні

Діліться інформацією з друзями:

«Мистецька резиденція народної хореографії імені Віктора Марущака» – Рівне приймало учасників грандіозного проєкту. 14 колективів з Дніпра, Одеси, Хмельницького, Києва, Білої Церкви, Рівного та Рівненської області демонстрували свої таланти й уміння. Адже кожен з них представляє особливості народного танцю саме свого регіону.

«Надзвичайно приємно було вручити Кубок мистецькому колективу з Дніпра. Ці діти – свідчення незламності нашого українського духу. Днями я на власні очі побачив усі реалії життя прифронтових територій під час робочої поїздки на Харківщину. Тож не втомлююсь дякувати Дніпру та дніпрянам, що попри постійні тривоги й навіть обстріли вони виховують дітей у любові до України та бережуть національну культуру і традиції», – каже секретар Рівненської міської ради, виконувач обов’язків міського голови Рівного Віктор Шакирзян.

Це не просто фестиваль “Мистецька резиденція народної хореографії імені Віктора Марущака”. Це грандіозний цикл заходів, які відбувалися на різних майданчиках нашого міста за участю понад 500 танцюристів. Зокрема, учасників і глядачів мистецької резиденції чекали концертні виступи колективів, конкурсні перегляди, майстер-класи та творчі лабораторії хореографічних митців Рівненщини, проведення семінарів, відвідування краєзнавчих екскурсій для ознайомлення з особливостями історії й культури нашого регіону та багато-багато іншого.

«Вдячний організаторам цього неповторного дійства – нашому управлінню культури і туризму та ГО «Яскрава країна», яка 20 років займається проведенням дитячих фестивалів в Україні та Європі. Завдяки вашим зусиллям українці різних регіонів і за кордоном мають змогу знайомитися з особливостями нашої культурної спадщини», – підкреслив Віктор Шакирзян.

Ольга ДАНИЛЮК

Читайте також: Дошку пам’яті Віктору Марущаку відкрили у Рівному

  • Фейк: Хмельницька АЕС готова продавати електроенергію Польщі
    Ворожі та проросійські ресурси поширюють фото листа буцімто від АТ «НАЕК «Енергоатом», адресованого міністерці клімату та навколишнього середовища Польщі Пауліні Хенніг-Клосці щодо начебто готовності почати експорт електроенергії в Польщу. Верифікувавши інформацію в АТ «НАЕК «Енергоатом», Центр протидії дезінформації повідомляє, що…