fbpx

Рівняни вже “закачали” водійські права у смартфон

Водіям дозволили показувати водійські права та техпаспорт в електронній версії. 6 лютого відбулось офіційне представлення застосунку «Дія», який дозволяє показувати зі смартфона водійське посвідчення, техпаспорт та низку інших документів.

Презентацію транслював YouTube-каналі «ТСН Live».

Під час офіційної події виступив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, який розповів, що відтепер для того, щоб показати поліції водійське посвідчення, достатньо відкрити електронний додаток «Дія».

Новий застосунок повинен спростити життя українських водіїв, а також уберегти від штрафу за забуте посвідчення.

Арсен Аваков розповів, що за 2019 рік на автомобілістів склали 310 тисяч протоколів за те, що вони не мали при собі посвідчення. За це загалом до бюджету надійшло 194 млн грн. Тепер же за наявності електронних водійських прав цього вдасться уникнути.Крім того, за допомогою додатка у перспективі можна буде бронювати готелі та авіаперельоти, а ще його поповнять електронним паспортом громадянина України.

Додаток «Дія» для смартфона можна завантажити у App Store для iOS та у Play Market для Android. Після цього потрібно пройти реєстрацію через онлайн-банкінг Bank ID. Далі потрібно вигадати чотиризначний код і усе – водійське посвідчення і техпаспорт з’являться у смартфоні.

В Фейсбуку вже зявилися дописи рівнян, які вже сьогодні змогли апробувати нову послугу.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»