Рівняни під час ремонту водогону Горбаків-Рівне можуть відчути певні незручності

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Як повідомляє “Рівнеоблводоканал”, планується замінити понад 600 метрів сталевої труби діаметром 820 мм на полімерну діаметром 630 мм, термін експлуатації якої понад 70 років.

– На даний час водогін в окремих місцях повністю замортизований та потребує ремонту. А найбільш аварійні ділянки – повної заміни. Заміна здійснюється з метою забезпечення споживачів надійним та безперебійним водопостачанням. Триває підготовка до заміни понад 600 метрів сталевих труб на Горбаківському водогоні. Це перша з трьох таких ділянок. Роботи здійснюються в рамках «Програми розвитку та підтримки Рівненського обласного виробничо- комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал» на 2019-2026 роки», на яку в цьому році виділено 5,8 мільйона гривень з обласного бюджету, – розповів прессекретар підприємства Олександр ОЧКУРЕНКО.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Через заміну аварійної ділянки на Горбаківському водогоні можлива подача води з пониженим тиском і збільшеною мутністю та вмістом заліза для мешканців північно-східної частини Рівного, а також для абонентів, які проживають в селах Іллін, Бабин, Горбів, Дорогобуж, Подоляни та Рясники.

Тому на весь період робіт та деякий час після їх завершення працівники підприємства будуть промивати та дезінфікувати водогін, тож організують підвезення чистої питної води спецмашиною за заявками споживачів за телефонами: 62-32-15, 050 375 40 70. Перепрошуємо у користувачів послуг за тимчасові незручності та наперед дякуємо за розуміння.

Вадим АНДРІЄВСЬКИЙ

Діліться корисною інформацією з друзями: