Для молоді Рівного створюють унікальний освітній простір

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Секретар Рівненської міської ради Віктор ШАКИРЗЯН у вівторок, 14 вересня, презентував концепцію патріотичного виховання молоді, яка реалізовуватиметься на базі Рівненського будинку ветеранів. Тут планують створити унікальний освітній простір для учнів шкіл міста.

На презентацію проєкту завітали керівники міського управління освіти, очільники шкіл, міські обранці, військовослужбовці «ОК Захід», ветерани і представники громадськості.

– Наша ініціатива полягає в тому, – каже Віктор Шакирзян, – аби організувати для молодих людей Рівного освітній простір для спілкування із захисниками України, показу кінофільмів, проведення майстер-класів, тренінгів із домедичної допомоги, різноманітних волонтерських акцій тощо. Основна ідея зводиться до того, щоб зробити уроки з основ захисту держави для учнів не просто формальністю, а дієвою платформою для спілкування і навчання. Власне тому ми запросили на захід освітян, аби зрозуміти масштаби і потреби навчальних закладів.


Читайте також: 10 найкращих педагогів Рівненщини отримають грошові премії


Представники рівненських шкіл зауважили, що з 2014 року й самі шукали способів залучення до освітнього процесу ветеранів та військовослужбовців, які без роздумів стали на захист незалежності України. Саме Рівненський будинок ветеранів може бути таким простором для неформального спілкування і навчання учнівської молоді.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Керівниця комунального закладу «Рівненський будинок ветеранів» Вікторія Шинкаренко подякувала за підтримку секретареві Рівнеради Віктору Шакирзяну та очільнику міського управління освіти, з яким напередодні було підписано меморандум про довгострокову співпрацю у цьому напрямі. Тож незабаром питання патріотичного виховання рівненської молоді вийде на новий рівень та дійсно стане цікавим факультативом для учнів.

Ольга БОРИСЮК

Діліться корисною інформацією з друзями: