Рівнянка здобула історичну бронзу для України на чемпіонаті світу з лижної акробатики

Рівнянка Анастасія Новосад підійнялася на третю сходинку подіуму чемпіонату світу з лижної акробатики, що відбувається у Грузії.

Про це повідомила Асоціація спортивних журналістів України

Чемпіонат світу з фристайлу проходить в м.Бакуріані (Грузія).

ЧС-2023. Фінал

1 – Кун Фаньюй (Китай) – 85.30

2 – Даніель Скотт (Австралія) – 83.84

3 – Анастасія Новосад (Україна) – 82.84

9 – Ольга Полюк (Україна) – 66.15

Новосад поступилася лише призерці Олімпійських ігор в Пхьончхані-2018 китаянці Фаньюй та австралійці Скотт, яка вдруге у кар’єрі завоювала срібло чемпіонату світу.

Анастасія є вихованкою Обласної школи вищої спортивної майстерності.

Ще один рівнянин Володимир Кушнір – шостий у фіналі чемпіонату світу. Це також високий результат для такого рівня змагань. Володимир – вихованець ДЮСШ 1 м.Рівне.

Україна вперше в історії завоювала командну бронзу на чемпіонаті світу з фрістайлу.

Першу нагороду до скарбнички збірної України принесли фрістайлісти Олександр Окіпнюк, Дмитро Котовський та Анастасія Новосад, передає Укрінформ.

У фіналі командних змагань з лижної акробатики українське тріо із результатом 260,57 бала посіло третє місце, здобувши бронзові нагороди.

Медаль Анастасії стала другою бронзою для збірної України в Грузії та лише четвертою нагородою в історії “синьо-жовтих” на світових першостях. Крім того, саме в жіночому фрістайлі українки не підіймалися на подіум ЧС з 2011 року, коли це вдалося Ользі Волковій.