fbpx

Рівнянка, повернувшись з Мілану, потрапила в лікарню

Діліться інформацією з друзями:

Жінка, котра нещодавно повернулася з Італії, перебуває нині в інфекційному відділенні КНП «Центральна міська лікарня» РМР. Нажахана тим, що Мілан, де вона була, знаходиться у карантинній зоні, сама звернулася до лікарів.

За інформацією управління охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації, у пацієнтки дрібна висипка на руках. За її словами, вона й раніше мала алергічні прояви. Температура тіла 37, 2 градуси.Головний лікар відділення Галина Максимчук розповідає, що пацієнтка перебуває в боксі із окремим входом та санвузлом.

Це вже четверта пацієнтка, котру обстежують лікарі після прибуття з Китаю та Італії.
Загалом в інфекційному відділенні лікарні є 11 відремонтованих боксів, куди у разі необхідності можуть помістити пацієнтів з підозрою на коронавірус. У наявності 25 костюмів для медперсоналу, понад 100 одноразових халатів, респіраторів, окулярів.

Галина Максимчук стверджує, що медперсонал у відділенні підготовлений до роботи в екстремальних умовах.

“Я постійно розповідаю про нові накази, нововведення, рекомендації. Медикам дуже допоміг останній наказ МОЗу, де добре прописано симптоматику нового захворювання,-”каже Галина Максимчук.

Наразі у відділенні облаштовують палату інтенсивної терапії. З міського бюджету на ці цілі виділено майже 1 млн.грн.Триває ремонт, тендер на закупівлю апарату штучної вентиляції легень. Хворі на важку пневмонію після грипу теж потребують інтенсивної терапії, а що вже казати, коли насувається загроза коронавірусу, пояснює головний лікар.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»