Рівнян запрошують на виставку художника-іконописця до Рівненського обласного краєзнавчого музею 

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

13 жовтня 2020 р. об 11-00 год. у актовій залі Рівненського обласного краєзнавчого музею відбудеться відкриття виставки «Талант із Божою іскрою до 40-річчя творчості та 65-річчя від Дня народження художника-іконописця Олександра Лаворика».

Олександр Лаворик – художник-графік, іконописець – народився 13 жовтня 1955 р. в с. Рясники Гощанського району в сім’ї вчителів. Ще з самого дитинства перейнявся любов’ю до малювання.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

На виставці будуть представлені серії «Чорнобиль», «Відгомін козацької слави», малюнки із зображенням Гощі, Гощанщини, а також особисті речі художника – грамоти, нагороди, фотографії тощо.

Діапазон творчих інтересів митця надзвичайно великий: від ліричних пейзажів до портретів видатних земляків. Кожна тема, за яку брався художник, позначена неординарністю його світосприйняття, своїм баченням подій та персонажів. З-під його пензля вийшли серії пейзажів, портретів, графічних робіт, які мають свій особливий почерк, заворожують і притягують, навіть дивують.

Тематика робіт майстра різноманітна. Ним було створено серії-цикли графічних робіт «Гощанські будні», «Будні Гощанського РВВС», «Село Нобель», «Гоща та її околиці», «Воїни інтернаціоналісти Рівненщини», «Чорнобиль», «Вілійські роздуми», «Тур’янська сторона», «Відгомін козацької слави» тощо. А останні два десятиліття Олександр Лаворик пише ікони. Ним було зроблено списки з ікон «Борогодиця Одигітрія з Дорогобужа», «Христос Пантократор», «Богородиця Покрова», «Богородиця Заставницька», «Чонобильський Спас» та інші.

У краєзнавчому музеї зберігається понад п’ять тисяч робіт митця.

 

Діліться корисною інформацією з друзями: