fbpx

Рівненський суд розглядатиме справу щодо відсторонення мера

У Рівненському суді сьогодні, 25 серпня, відбудеться черговий етап боротьби за збереження місцевого самоврядування в Україні, повідомив мер Рівного.

Як повідомив міський голова Рівного Олександр Третяк, сьогодні, 25 серпня, 12:00 розпочнеться засідання Рівненського апеляційного суду. Буде розглядатися справа щодо його відсторонення. Своє ухиляння від суду прокоментував мер Рівного

За його словами, після прийняття судом першої інстанції відповідного рішення мер мав нагоду обговорити його з фаховими юристами і всі зійшлися на думці, що нічого спільного з верховенством права воно немає – таке рішення могло бути прийнятим лише на виконання корупційного замовлення або політичного тиску, або ж і того, і того водночас.

Олександр Треятк наголосив:

“Як би не було, ми не опускаємо руки у захисті інтересів громади, передусім, у відстоюванні права самостійно визначати керівництво громади. Прикро одне, що час, який я міг би потратити на роботу для розвитку громади доводиться витрачати на відбиття політичних чи корупційних атак. Але ми вистоїмо і переможемо!Боротьба триває!”