Рівненський освітній стартап отримає 50 тис доларів від державного фонду

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Проект «SmartReader швидке читання та розвиток пам’яті» отримав грант від Українського фонду стартапів в розмірі 50 000 дол. Про це на своїй сторінці в соцмережі розповіла фундаторка проєкту, рівнянка Юлія Семенюк.

«Ми потрапили в 100 найінноваційніших проектів України, нас відібрали з понад 3000 заявок і це справжня ПЕРЕМОГА. Що це означає для нас? Це можливість зробити свій продукт максимально якісним, функціональним, результативним, масштабним.

Що це означає для вас? Що ваша дитина пройде курс швидкочитання з максимальним результатом та мотивацією, а найголовніше з використанням української гейміфікованої онлайн платформи», – написала Юлія Семенюк.

Детальніше про це читайте згодом на нашому сайті та в газеті “7 днів”. 

Довідково:

Український фонд стартапів – державний фонд, заснований КМУ. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed і seed), для підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес  відбору проєктів для надання грантів здійснюється на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів.

 

Діліться корисною інформацією з друзями: