fbpx
Рівненський медзаклад визнали лідером галузі

Рівненський медзаклад визнали лідером галузі

Діліться інформацією з друзями:

В останні дні лютого стало відомо, що на міжнародному форумі у Грузії Рівненський ЦПМСД «Центральний» визнали «Лідером галузі 2019».

 «Маємо бути успішними, щоб вижити серед сильніших» – так сформулював життєве кредо керівник закладу-переможця, головний лікар Олег Шрам, що повернувся з міжнародного форуму з орденом та сертифікатом. Він поспілкувався з журналісткою газети «7 днів», розповів про форум та шлях ЦПМСД «Центральний» до перемоги.

Досвідчений керівник виклав на стіл солідні трофеї і не приховував гордості за високу оцінку як своєї діяльності, так і роботи всього колективу медзакладу в період реформування галузі охорони здоров’я.

Каже, що шлях до урочистої події розпочався з навчання управлінців у сфері охорони здоров’я у Львові, Києві ще у 2019 році. Навчання фінансувала Швейцарська конфедерація Світового банку та Львівська бізнес-школа. Разом з іншими Олег Шрам вдосконалював важливі для управлінців знання з організації, менеджменту, управління закладами охорони здоров’я.

Здавалося б, досвідчений керівник для десятка молодих управлінців міг би бути корисним своїми знаннями. Та головний лікар пояснює, що вчитися треба завжди, особливо в період реорганізації, коли так важливо стати більш успішним, щоб вижити серед сильніших.

– Треба завжди бути поплавком: тебе – донизу, ти – наверх! При цьому одна людина нічого не може зробити. Має працювати вся команда, весь колектив, – розповідає Олег Шрам.

На одному з освітніх модулів у Львові учасникам навчання запропонували долучитися до Національного бізнес-рейтингу. Участь у ньому демонструє рівень успішності та стабільності підприємств України серед аналогічних за розміром, видом економічної діяльності, географією роботи.

Головний лікар зареєстрував КНП «ЦПМСД «Центральний» РМР для участі у проекті, заповнивши близько сорока позицій анкети. А за якийсь час довідався про успішний результат. Згідно із загальнодержавним рейтинговим аналізом фінансово-економічних показників діяльності підприємств України рівненський медичний заклад було визнано переможцем у номінації «Лідер галузі 2019».

На запрошення голови організаційного комітету Національного бізнес-рейтингу в Україні Анни Шуліки Олег Шрам побував на церемонії нагородження переможців. Вона відбулася під час міжнародної зустрічі лідерів галузі у м. Тбілісі (Грузія).

– Радісне хвилювання, гордість за свою команду, задоволення від визнання досягнень – це, мабуть, лиш крапля усіх тих емоцій, які відчувалися, коли отримував орден «Decus oeconomicae» та відповідний сертифікат з рук президента Союзу національних рейтингів Валерія Гіжицького в сонячній Грузії під жовто-блакитним прапором України, – поділився головний лікар ЦПМСД «Центральний» Олег Шрам.

Серед медичних закладів України комунальний заклад ЦПМСД «Центральний» був єдиний. Також був відзначений приватний медичний центр «Наш зір» із Черкас.

Нагороди отримали як невеличкі амбітні підприємства, так і відомі титани національного бізнесу у сфері важкої та легкої промисловості, будівельної галузі, ІТ-компанії.На згадку після форуму залишилися трофеї і спомини про злагоджену роботу медзакладів Грузії, у якій реформи не стали пустими обіцянками. Бо виграло населення, яке отримує якісні медичні послуги. А для Олега Шрама це була можливість ще раз звірити свої орієнтири. Бо ж, щоб вижити серед сильніших, треба бути успішним.

Оксана ПИЦЬКА

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»