fbpx

Рівненський екс-депутат продає у Львові сміття

Діліться інформацією з друзями:

Компост, який виготовляють із харчових і садових відходів у Львові, вперше вчора, 20 квітня продали на аукціоні через систему Prozorro. Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

50 тонн компосту купили через аукціон Прозорро за 15 450. Раніше його просто роздавали, сьогодні вперше компост був проданий. За лот торгувалися два учасники. Виручені кошти обіцяють витратити на кисень для однієї з лікарень міста

ʺЄ помітна різниця між тим компостом, що був у нас півтора роки тому, і зараз. Зараз ми в місяць приймаємо до 100 тонн відходів.” – розповідає директор ЛКП ʺЗелене містоʺ Святослав Євтушенко.

Львівський міський голова Андрій Садовий у себе на сторінці в Фейсбук розповів, що першим етапом будівництва сміттєпереробного заводу є запуск станції компостування органічних відходів.

І от сьогодні Львів вже починає продавати сміття на аукціоні. Точніше компост, який виготовляють із харчових та садових відходів. – наголошує Садовий.

Очільник підприємства розповів, що цикл займає близько двох місяців з того моменту, як на підприємство потрапляє органіка – харчові та садові відходів.

Ми вперше продаємо компост. Є фірма, яка бажала його у нас придбати, а ми були готові його продати. В Україні такого продукту немає. Крім нас його більше ніхто не виробляє. Тому визначити ціну на цей компост за якісними та кількісними показниками досить складно. Стартова ціна, про яку ми домовились, була 300 грн, але, у будь-якому випадку, вартість має визначити ринок. Саме тому ми виставили його на Prozorro. – розповів директор ЛКП ʺЗелене містоʺ.

Святослав Євтушенко також наголосив, що аукціони підприємство буде час від часу проводити. Цього разу за виручені 15450 грн. планується закупити кисень в одну із лікарень Львова. Йдеться про більш як 1 тонну кисню.

Довідка. 5 квітня ЛКП ʺЗелене містоʺ вперше в Україні оголосило про продаж компосту з органічних відходів через відкритий аукціон, встановивши гранично мінімальну ціну 300 грн за 1 тонну продукту. Так, упродовж 15 днів усі охочі мали можливість подати свої цінові пропозиції і прибрати 50 тонн компосту. Подання пропозицій завершилося о 20.00 год. 19 квітня.