fbpx
Жінки Рівного, яких випробувала війна, розповіли історії своєї стійкості

Жінки Рівного, яких випробувала війна, розповіли історії своєї стійкості

Діліться інформацією з друзями:

Сильні також плачуть, втрачають, їм не менше за інших болить, але вони вірять та надихають собою інших. Саме таких учасниць обʼєднує вже традиційний для Рівного захід “Незламні матері. Історії сили та відваги”.

Другий рік поспіль за сприяння міської влади Рівненський центр надання адміністративних послуг організовує унікальний захід, присвячений Дню матері та Дню вишиванки, “Незламні матері. Історії сили та відваги”. Це подія, де жінки, чиї життя назавжди змінила війна, діляться своїми переживаннями та історіями про непохитну відвагу.

Жінки Рівного, яких випробувала війна, розповіли історії своєї стійкості - фото 1

«Кожна історія, яку розповідають учасниці, реальна. Ці жінки мають міць та витримку на не одну армію. Непереможні душі українських матерів з покоління в покоління передають мудрість та силу. Вони підтримують українську культуру та національний дух, вони гідні мільйонів слів. Їхні історії заслуговують на те, щоб стати основою для фільмів чи книг, адже вони є прикладом боротьби та самопожертви. І головне, попри біль, сльози та всі виклики долі, вони живуть і надихають не здаватися інших. Величезна вдячність, пошана та низький уклін кожній із них» – каже секретар Рівненської міської ради, виконувач обовʼязків міського голови Рівного Віктор Шакирзян.

Жінки Рівного, яких випробувала війна, розповіли історії своєї стійкості - фото 2

Цього року захід обʼєднав матерів та дружин захисників, які поділилися своїми унікальними історіями про любов, мудрість та витривалість. Так, чарівний період вагітності Надії Ананченко затьмарений гіркотою звістки про зникнення безвісти коханого чоловіка. Незламна мама Лариса Данічкіна двічі провела на війну сина Максима. На жаль, у серпні 2023 року Максим віддав своє життя у боротьбі… Втративши на війні чоловіка Олександра, Оксана Муравська заснувала в памʼять про нього іменну стипендію в НУ «Острозька академія». Вчителька української мови та літератури Олена Садовнича не з чуток знає, як це боротися за життя. Адже її рідне місто Попасна нині в окупації. Проте, вона зуміла пронести любов до усього українського через страхи війни й поширювати його тут, у відносно мирному Рівному.

Кожна з героїнь цьогорічного проєкту “Незламні матері. Історії сили та відваги” надихають, мотивують, дарують надію та віру в себе, показуючи, що, попри всі випробування, завжди можна знайти сили для боротьби та руху вперед.

Читайте також: У релокованому до Гощі центрі профтехосвіти запрацювала кулінарна лабораторія