fbpx

Рівненським атомникам вручатимуть Премію імені Володимира Коровкіна

Діліться інформацією з друзями:

На РАЕС запроваджено унікальну Премію імені Володимира Коровкіна. Це – щорічна премія з метою вшанування пам’яті людини-легенди для усієї української атомно-енергетичної галузі, інженера, науковця Володимира Олександровича Коровкіна. Вручатиметься 25-го лютого щороку з нагоди дня народження атомника.

За словами заступника генерального директора Рівненської АЕС з персоналу Ігоря ВІТКОВСЬКОГО, питання присудження Премії ім. В. Коровкіна було розглянуто на щорічній конференції трудового колективу РАЕС та звітній профспілковій конференції і отримало одноголосну підтримку.

«Прийнято одностайне рішення щодо впровадження цієї пропозиції в частині мотивації персоналу підприємства та внесено відповідну зміну до «Правил внутрішнього трудового розпорядку ВП РАЕС». Запровадження Премії першочергово є своєрідною даниною атомників почесному імені та пам’яті Володимира Коровкіна. Людини, котра спільно з колегами-однодумцями побудувала Рівненську АЕС та її місто-супутник», – зазначив Ігор Вітковський.

Він додав, що Премія також є засобом морального і матеріального заохочення рівненських атомників до активної участі в процесі підвищення ефективності безпечного функціонування АЕС, здійснення творчого підходу у вирішенні виробничих питань, новаторських ідей щодо удосконалення обладнання, впровадження сучасних технологій, форм і методів роботи. Це, у свою чергу, є відзнакою вагомого внеску у розвиток Рівненської АЕС, атомної енергетики, подякою за високоефективну, результативну працю і діяльність, розвиток експлуатаційної безпеки, впровадження сучасних методів управління.

Винагородою відзначатиметься масштабність та далекоглядність мислення кожного номінанта в прийнятті рішень, прихильність до розвитку та популяризації атомної енергетики, збереження професійних знань і навичок та обмін досвідом з молодим поколінням, запровадження у діяльності підприємства міжнародного досвіду з експлуатації та ремонту.

Джерело: https://www.rnpp.rv.ua/