Рівненських пенсіонерів перевірять, порушники повернуть отримане від держави

В Україні проведуть масштабну перевірку пенсіонерів. В результаті ті українці, які отримували виплати з порушеннями або на підроблені документи, будуть змушені повернути гроші в бюджет.

Про це йдеться в матеріалі OBOZREVATEL. Так, під верифікацію (перевірку) потраплять мільйони пенсіонерів, субсідіантів, студентів, матерів-одиначок і так далі. У спеціальному реєстрі буде зберігатися анкета на кожного. Причому закон захищає зібрані дані. І якщо хто-небудь їх передасть, наприклад кредитній організації для обробки потенційних клієнтів, або шахраям – за це доведеться нести відповідальність згідно із законом.

Подібні реєстри існують в різних органах влади і зараз. Наприклад, уже створили реєстр субсідіантів. Різниця в тому, що в новій платформі будуть дані відразу на всіх, хто хоче допомогу від держави. Це спростить процедуру перевірки.

Чиновники, які знайшли порушення, передають інформацію органу, який проводить виплату. Ті ще раз перевіряють інформацію і приймають рішення про те, що гроші дійсно платили незаконно.

Тоді порушник зобов’язаний повернути все «зайве» державі. А якщо відмовиться – влада може через суд домогтися повернення незаконної матеріальної допомоги. Служителі Феміди розберуться в ситуації і можуть стягнути гроші.

 

Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»

Діліться корисною інформацією з друзями: