Що віщує парад планет, який стартує 4 липня – поради рівненського астролога

4 липня 2020 року почнеться рідкісне і цікаве явище – повний парад планет. Востаннє така подія була в 1982 році, а наступного разу трапиться в 2161. про її особливості розповіла рівненська астрологиня Ірина Кравець.

Отже 9 планет – Меркурій, Венера, Земля, Марс, Юпітер, Сатурн, Уран, Нептун і планета-карлик Плутон стануть по одну сторону від Сонця в одну лінію в дуже вузькому секторі неба.

Всі планети перебуватимуть по одну сторону від Сонця і таким чином створять величезний енергетичний дисонанс.

Це явище не відбувається за декілька годин як сонячне чи місячне затемнення, а буде проходити протягом 2 тижнів, – наголошує астрологиня.

Венера – планета ранкової зорі, її можна буде побачити зранку. Меркурій буде ховатися в сонячних променях. Сатурн, Юпітер і Марс буде видно вночі.

– Нам пощастило побачити таке рідкісне явище, – розповідає Ірина Кравець. – А може навпаки….Завжди в час великого параду планет відбуваються загострення військових конфліктів чи політичні перевороти, спостерігаються негативні економічні зміни. В січні цього року був малий парад планет. Після цього почалася пандемія коронавірусу. Які сюрпризи нам готує великий парад планет?! Чи знову здивує природа своїми катаклізмами? Чи станеться економічний колапс? Чи в певних країнах пройдуть політичні кризи? Чи протиріччя між чорною і білою расами доведуть до війни? Поживемо- побачимо!

Головне:

в цей час для кожного з нас важлива обережність і розсудливість. Не варто ризикувати. Не варто починати важливі справи чи робити великі покупки. Не можна приймати емоційні рішення, з’ясовувати стосунки чи підписувати контракти.

Не варто опиратися змінам у житті, бо вони так чи інакше стануться, – наголошує астрологиня.

– 2020 рік багатий на сюрпризи і непередбачувані обставини. Нам всім треба пам’ятати в першу чергу,  що МИ – ЛЮДИ, і тому просто бути людьми – розумними і людяними. Мудрості і любові всім нам! Знайте: в кожного в космосі є десь своя щаслива Зірка!

Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»

Діліться корисною інформацією з друзями: