fbpx

Рівненську атомну електростанцію відвідав міністр енергетики

Діліться інформацією з друзями:

Рівненську атомну електростанцію відвідали Міністр енергетики України Герман Галущенко та президент НАЕК «Енергоатом» Петро Котін з робочим візитом.

У межах візиту гості відвідали машинну залу та блочний щит управління одного з енергоблоків Рівненської атомної електростанції, де нещодавно завершився планово-попереджувальний ремонт, а також провели виробничу нараду. Під час наради зокрема відзначили, що ремонтні роботи на енергоблоці завершили із суттєвим випередженням графіка.

«Енергоблок пущено раніше запланованого терміну, адже оптимізовано операції, які проводилися вперше в Україні та на нашій АЕС. Термін ремонтних робіт скорочено завдяки застосуванню новітніх технологій та нового ремонтного устаткування. Це робота усього колективу Енергоатома!», – наголосив генеральний директор Павло Ковтонюк.

Подякував атомникам, які максимально швидко повернули енергоблок в роботу, президент Енергоатома Петро Котін: «Наші фахівці вкотре довели, що можуть виконувати ремонтні роботи набагато раніше встановленого терміну. Атомники розпланували, як, не втрачаючи якості, мінімізувати загальні строки ремонту і прискорити виконання робіт».

 «Хочу особисто подякувати атомникам, адже за скороченням строку ремонту стоїть величезна праця. Енергоблок додасть в енергосистему необхідні 1000 МВт потужності для посилення її стійкості», – зазначив міністр Герман Галущенко.

На майданчику електростанції відбулося також нагородження десятьох працівників енергогенеруючого підприємства. Атомників нагороджено відзнакою «За вагомий внесок у розвиток атомної енергетики України», грамотами та листами «Подяки» Енергоатома за добросовісне виконання трудових обов’язків, високий професіоналізм та сумлінну наполегливу працю.

Юлія Кулаєва Фото:Надія Тимофєєнко

Читайте також: У Курській області спалахнула пожежа, попередньо – атака безпілотника