fbpx
Рівненські плавні бережуть водойми міста

Рівненські плавні бережуть водойми міста

Діліться інформацією з друзями:

Забудовники знищують річку у Рівному. Природний фільтр міста під загрозою знищення.

«Рівненські плавні» заплава річки Устя. Це природний фільтр який знаходяться на південному виході з міста Рівне. Останнім часом почалися активні роботи з підготовки до забудови. Рівняни мають знати, не буде плавнів не буде Басівкута, не буде річки в місті взагалі. До однієї проблеми браконєрів додалися ще й забудовники.

Про це повідомляють організатори історичного парку “Оствиця” у Рівному.

Рівнянин Богдан поділився своїми спогадами у коментарях. Він прожив коло цієї річки більш як 65 років. За його пам’яті річка була не такою як зараз.

В часи дитинства чоловіка було майже неможливо знайти пару очеретин, щоб зробити стрілу для лука. Більшість берегів річки виглядали як газон на футбольному полі. По цій траві зміїлась дуже чиста і глибока річечка. Дно, подекуди, було кам’яним, місцями дно було піщане.

Береги декілька разів за літо, косились. Крім того, корови також “косили” і удобрювали їх щодня. А корів було дуже багато. По цілому березі росли купи велетенських осокор та верб. Зараз вціліло декілька з них.

На сьогодні річка значно обміліла. Пан Богдан впевнений, що перший удар по річці був нанесений цемзаводом. Потім долучилися забудовники. Його жваво підтримали у коментарях інші дописувачі. Вони дякують організаторам Оствиці та закликають владу звернути увагу на цю ситуацію. Забудовники знищують річку у Рівному.

  • Розмова з ворогом була короткою, не довше автоматної черги
    Розповідь гвардійця з рівненського підрозділу про бої під Авдіївкою, бойову підготовку і войовничих котів Донеччини. Нацгвардієць Святослав Ревко – головний сержант взводу одного з підрозділів Національної гвардії України. У 2012-2013 роках військовослужбовець проходив службу в полку спеціального призначення. Згодом звільнився…

Читайте також: Рівненська Оствиця запрошує на незабутні вихідні