Рівненські патрульні виявили пожежу у лісі. До приїзду рятувальників почали її гасити.
Під час патрулювання 1 квітня на автодорозі, поблизу Боянівки на Рівненщині, поліцейські Артур Гаврилюк та Аліна Бортнік побачили дим, який здіймався над лісом. Під’їхавши ближче, вони виявили полум’я, яке стрімко розповсюджувалося.
Про це повідомляє патрульна поліція.
Інспектори одразу викликали пожежників, а самі кинулися гасити вогонь підручними засобами. Невдовзі прибули рятувальники та приборкали вогонь.
У разі виявлення підозрілих осіб, які можуть здійснювати підпал, телефонуйте за номером 112/102, а у випадку пожежі — 101.
Закликаємо громадян дотримуватися правил пожежної безпеки та дбайливо ставитися до навколишнього природного середовища!
Читайте також: Наразі бронювання для журналістів в Україні не передбачено
- У Симонівському окрузі мешканці плетуть маскувальні сітки для військовихУ Симонівському окрузі розпочали плести маскувальні сітки для українських військових. Ініціативу підтримали місцеві мешканки, які першими зібралися у клубі та розпочали роботу.

