Рівненські маршрутники продовжили графіки руху

Діліться корисною інформацією з друзями:

Минув тиждень від підвищення вартості проїзду в громадському транспорті Рівного. За цей час ситуація у сфері маршрутних перевезень поліпшилася, – переконаний начальник управління транспорту міського Департаменту благоустрою та інфраструктури Василь Сливка.

Рівняни не стали менше користуватися громадським транспортом. Перевізники почали покращувати свою роботу. Краще виконують графіки руху.

  • Це підтверджують і наші спостереження, і дані системи «Дозор», деякі маршрути їздять на півтори години довше, – пояснив Василь Сливка. – Вони працюють до 21 години а деякі й довше. Маршрутки мають працювати з 6 до 21-22 години. Залежно від маршруту. Найпершою на лінію виїздить маршрутка №35 – о 5.30.

Якщо перевізники не будуть виконувати умови договорів, зокрема й графіки руху (на що найбільше нарікають рівняни) – угоди розриватимуть, – запевнив Василь Сливка.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Нагадаємо, з 1 липня у Рівному підвищили тарифи на проїзд у міському громадському транспорті: квиток на тролейбус подорожчава з 6 до 8 грн, одноразовий проїзд у маршрутці – з 8 до 12 грн.