24 особи притягнули до відповідальності за результатами ревізій рівненських аудиторів

Діліться корисною інформацією з друзями:

За результатами ревізій, проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області за 7 місяців 2022 року, виявлено 36,8 млн грн втрат матеріальних та фінансових ресурсів, ‒ йдеться на сайті Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області.

Забезпечено відшкодування втрат на 14,3 млн грн, левова частка з них – 13,4 млн гривень, – бюджетні кошти.

До адміністративної відповідальності притягнуто 24 особи. Правоохоронним органам передано матеріали 10 ревізій та перевірок закупівель.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

За результатами розгляду матеріалів розпочато три досудових розслідування. Матеріали ще одного контрольного заходу долучено до раніше розпочатого розслідування. Правоохоронні органи вручили повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за результатами проведених працівниками офісу контрольних заходів та три – за результатами участі працівників у перевірках правоохоронних органів.

Крім того, з початку року проведено три державних фінансових аудити діяльності суб’єктів господарювання, під час яких виявлено неефективних управлінських рішень та інших порушень на 804,6 млн грн. Об’єктам контролю надано 35 пропозицій для поліпшення їх фінансового стану.

За результатами аудитів отримано економічного ефекту на суму 31,4 млн гривень.