fbpx

Рівненські депутати проголосували за придбання для військових 80 дронів

На засіданні міської ради рівненські депутати підтримали зміни до бюджету громади й додатково виділили 20 мільйонів гривень на придбання майже сотні дронів для підрозділів Збройних сил України.

На переконання секретаря Рівнеради Віктора ШАКИРЗЯНА, це реальна і, мабуть, найбільш дієва допомога нашим воїнам на фронті. 

«Постійно спілкуючись з військовими, – каже Віктор Шакирзян, – знаю, як складно забезпечити всі підрозділи необхідною кількістю розвідувальних дронів. Тому запропонував підготувати відповідне рішення і виділити додатково 20 мільйонів на придбання дронів DJI Mavic 3T, щоб не на словах, а на ділі підтримати Збройні сили України. Ці дрони будуть обладнані тепловізорами, допоможуть нашим воїнам більш ефективно відстежувати пересування ворога, більш ефективно завдавати вогневих ударів. Але найголовніше – ці дрони допоможуть зберегти життя наших воїнів». 

Такі ініціативи міської влади вітають і самі військові. Зокрема, на сесійне засідання Рівнеради завітав представник героїчної 3-ї Окремої штурмової бригади полку «АЗОВ» Вадим КУДІЯРОВ. Приїхав спеціально, аби передати подяку депутатам Рівнеради за постійну підтримку Збройних сил України і, зокрема, їхнього підрозділу. 

Вадим Кудіяров, звернувшись до міських обранців, передав слова вдячності від бійців і командування бригади. Каже, надзвичайно приємно відчувати, що в цій сесійній залі і загалом у міській владі є повна і беззаперечна підтримка армії.

Світлана ПІКУЛА

Читайте також: Проєкт «єРобота» допоміг стоматологині з Рівненщини здійснити мрію