fbpx

Рівненська влада припиняє толерувати хамство

Засідання, що відбулося 5 червня в кабінеті секретаря Рівненської міської ради Віктора Шакирзяна, стало наслідком скандальної ситуації, яка виникла в одному з рівненських маршрутних таксі.

Нагадаємо, водій маршрутки виявив зневагу до матері загиблого воїна, висловивши зневажливі слова.

На засіданні були присутні представники різних управлінь, депутати, ветеранська спільнота та сама мати загиблого воїна Людмила Марчук, яка стала жертвою цього образливого вчинку.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Секретар Рівнеради, Віктор Шакирзян, заявив, що міська влада не буде терпіти хамства і зневаги по відношенню до військовослужбовців та їхніх родин. Він відзначив, що це неприпустимо, коли люди ризикують своїм життям, захищаючи Україну, а потім їхні родичі стикаються з приниженням у громадському транспорті.

Шакирзян заявив, що хотів би особисто зустрітися з водієм маршрутки, щоб той зіткнувся з очима матері загиблого воїна, яку він образив, а також з ветераном, що повернувся з фронту. Він зазначив, що вибачення водія приймаються, але він повинен нести відповідальність за свої дії. Тому водій був звільнений.

“Хотів особисто в очі подивитись цьому водієві маршрутки, щоб він подивився в очі мамі Героя, яку він образив, а також військовому ветерану, що повернувся з фронту. Вибачення, які приніс водій це, звісно, добре, але за свої вчинки треба відповідати. Тож, перевізника звільнено.”, – зазначив Віктор Шакирзян.

Перевізник повідомив, що цей водій не буде працювати на цьому маршруті в майбутньому. Управлінню транспорту було наказано провести зустріч з перевізниками міста і пояснити, що подібні випадки будуть викликати різку реакцію з боку міської влади.

Віктор Шакирзян наголосив, що вони знайдуть всі необхідні юридичні та адміністративні засоби, щоб накласти серйозні санкції на перевізників, які допускають зневагу до військових та їхніх родин.

Також було вирішено, що управління транспорту створить “гарячу лінію”, на яку мешканці Рівного зможуть повідомляти про подібні випадки хамства, і спільно з правоохоронними органами швидко реагувати на них.

Голова постійної комісії з питань міського господарства, транспорту, зв’язку та екології, депутат Рівнеради Катерина Марчук, заявила, що водій 38 маршруту, який відмовив у безкоштовному перевезенні матері загиблого Героя, більше не матиме можливості працювати. Вона підкреслила, що будь-якого водія, який проявить подібну поведінку по відношенню до будь-якої групи пільговиків, чекатиме найсуворіше покарання. Важливо забезпечити якісне надання послуги перевезення в місті.

Представники Рівнеради наголошують, що більше не будуть проводити виховні бесіди та вмовляння для водіїв-хамів. Вони будуть фіксувати факти хамства та карати винних. Після останнього випадку, всі водії і власники транспортних засобів, що працюють на маршрутах міста, повинні чітко розуміти, що така поведінка не буде терпіти.