fbpx

Рівненські волонтери передали ще одне авто на передову

Волонтери громадської організації “Рівне Разом” передали чергове авто для одного зі стрілецьких батальйонів, що зараз виконує завдання на півдні Донецької області.

Nissan Terrano було придбано  і доставлено в Україну фондом Віктора Шакирзяна за запитом рівнян, військових, які несуть службу у військовій частині А4832. Напередодні авто пройшло технічне обслуговування та готове допомагати бійцям боронити нашу державу.

Рівненські волонтери передали ще одне авто на передову

Почесний Президент громадської організації “Рівне Разом” Віктор Шакирзян зазначає, потреба в автомобілях на передовій величезна, оскільки машини часто  виходять з ладу через постійні мінометні і артилерійські обстріли ворога.

Продовжуємо підтримувати українську армію. Розуміємо, що автомобілі зараз – чи не найнеобхідніше для наших Збройних сил України. Саме тому, всіляко, намагаємось їм у цьому допомогти. Цього разу передали автівку для потреб військової частини А 4832. Воно повністю пройшло перевірку на справність. Це вже не перше авто, яке наша команда волонтерів “Рівне Разом” передає українським захисникам. – зазначив Віктор Шакирзян.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Окрім цього, розповів Шакирзян, військовим регулярно відправляються різноманітні гуманітарні вантажі. Передається найнеобхідніше: продукти харчування, медичні засоби, ліки, засоби гігієни та інші речі.

Авто вже вирушило в зону бойових дій в районі Торецька і Бахмута.

Крім того, “Рівне Разом” допомагає внутрішньо переміщеним особам, людям, які постраждали від війни.

Будемо допомагати доти, доки в цьому буде потреба. Важаємо це своїм обов’язком, оскільки маємо наближати перемогу разом, – зазначив Віктор Шакирзян.